7 5 8 4 9 3 10 2 11 1 12 6 6
· Projekt edukacyjny
· Projekt Młode Bieszczady
· Pilotaż programowania w klasie V a
Innowacja pedagogiczna w kl.V a
Podręczniki 2017/2018
Szkoła podstawowa IV-VII
Gimnazjum klasa II

Wyróżnienia w konkursie plastycznym

· admin dnia czerwiec 22 2018 11:22:17 · Drukuj
Pożegnanie absolwentów - uczniów klas III gimnazjum

· admin dnia czerwiec 22 2018 00:26:25 · Drukuj
Laboratoria z robotyki - DUT

· admin dnia czerwiec 21 2018 22:18:44 · Drukuj
Wycieczka V a- Kraków, Zator, Wieliczka

· admin dnia czerwiec 21 2018 21:38:12 · Drukuj
Realizacja programu profilaktycznego w klasie V a

· admin dnia czerwiec 21 2018 21:16:31 · Drukuj
I Ustrzycka Gala Cheerleaders

foto: Sebastian Szczęsny
17 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się I Ustrzycka Gala Cheerleaders, w której wystąpiły 72 cheerleaderki w wieku od 4 do 17 lat. Celem tego wydarzenia była prezentacja dorobku artystycznego trzech grup Zespołu Shake Dance oraz dwóch grup Mini Akademii Cheerleaders. Dziewczęta zaprezentowały 26 choreografii. W części oficjalnej Gali najstarsza grupa Zespołu Shake Dance przekazała swój strój turniejowy oraz pompony młodszym koleżankom, kończąc tym samym swoją przygodę z cheerleadingiem. Grupa Mini Shake Dance złożyła ślubowanie, w którym zdeklarowała się godnie reprezentować Zespół, Szkołę i miasto podczas turniejów i występów cheerleaders. Dziewczęta podziękowały sobie za współpracę, życząc wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji oraz w życiu prywatnym. Przekazano również podziękowania Panu Burmistrzowi Bartoszowi Romowiczowi oraz Pani Dyrektor Krystynie Jasińskiej za pomoc i wsparcie zespołów w ich działalności. Trenerka Katarzyna Ożóg złożyła gorące podziękowania rodzicom, którzy bezinteresownie i z dużym zaangażowaniem pomagali podczas występów i wyjazdów na turnieje. Wszystkie cheerleaderki zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami i statuetkami.
Pysznym tortem, kwiatami oraz piękną przemową dziewczęta z zespołu podziękowały swojej trenerce Katarzynie Ożóg, która nie kryła wzruszenia.
Galę dopełniała wyjątkowa scenografia, przygotowana przez cheerleaderki, rodziców oraz wychowawców świetlicy Panią Małgorzatę Sochę, Ewę Szymanek, Annę Gołojuch i Katarzynę Banach.
Na Ustrzycką Galę Cheerleaders przybyli Rodzice cheerleaderek wraz z całymi rodzinami, wypełniając halę po brzegi.
Na koniec przygotowano słodki poczęstunek oraz zaproszono publiczność do obejrzenia fotogalerii.

· admin dnia czerwiec 19 2018 21:46:20 · Drukuj
Informacja o zakończeniu roku

Dyrektor szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018 r. o godz. 900 na hali sportowej.

· admin dnia czerwiec 19 2018 09:55:05 · Drukuj
Zakończenie IX semestru Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

Tym razem wykładowca pan Bogdan Janus wyjaśnił młodym studentom jakie niezwykłe właściwości ma światło ultrafioletowe i podczerwone, do czego je stosujemy oraz jakie niesie ze sobą zagrożenia. Pokazał również jak wygląda świat w ultrafiolecie i podczerwieni.
Na zakończenie zajęć studenci otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Ci, którzy nie mogli przyjść na ostatnie zajęcia mogą odebrać dyplomy w sekretariacie szkoły.

· admin dnia czerwiec 18 2018 21:34:24 · Drukuj
Zakończenie zajęć z programu Omnibus

Zakończyły się zajęcia z algorytmiki i aplikacji Scratch w ramach programu Omnibus. Uczniowie z klas II szkoły podstawowej poznawali środowisko programistyczne Scratch, aplikacje internetowe oraz próbowali swoich sił w programowaniu robotów budowanych z klocków Lego WeDo i Lego weDo 2.0. Zajęcia prowadziła pani Beata Wójtowicz.

· admin dnia czerwiec 17 2018 14:47:00 · Drukuj
II edycja szkolnego konkursu Pięknego Czytania w Języku Obcym

Uczniowie gimnazjum po raz drugi mogli uczestniczyć w Konkursie Pięknego Czytania w Języku Obcym. Konkurs podzielony był na trzy kategorie: język angielski, język niemiecki, język francuski. Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności płynnego czytania i rozumienia tekstów literackich w językach obcych, ćwiczenie poprawnej wymowy i intonacji, wzbudzanie wśród uczniów zainteresowania językami obcymi, rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem.
Wyniki:
Kategoria język angielski: I miejsce Adrianna Urban, II miejsce Weronika Kobzdej, III miejsce Maciej Bramberger.
Kategoria język francuski: I miejsce Weronika Kobzdej, II miejsce Natalia Lapenko, III miejsce Ewa Kosiba.
Kategoria język niemiecki: I miejsce Jakub Chmielowski, II miejsce Karolina Matiasik, III miejsce Dawid Kucaba.
Serdecznie gratulujemy.
Nauczyciele języków obcych

· admin dnia czerwiec 16 2018 21:49:36 · Drukuj
Warsztaty astronomiczne

Uczniowie klasy VII b , miłośnicy rozgwieżdżonego bieszczadzkiego nieba pod opieką Pani Magdaleny Bednarz uczestniczyli w dwudniowych warsztatach astronomicznych i ekologicznych (06- 07.06.2018 r.). Warsztaty odbywały się w schronisku „Chatka Socjologa”. Schronisko to położone jest w paśmie Otryt, jest to obszar, w którym rozciąga się „strefa czystego nieba” – jedno z nielicznych miejsc w Europie, gdzie można zobaczyć w całej okazałości najciekawsze obiekty i zjawiska na niebie.
M. Bednarz

· admin dnia czerwiec 16 2018 21:41:14 · Drukuj

WAKACJI!!! :)
Strona o Japonii
Projekt Młode Bieszczady
Projekt Elektro-nie-śmieci

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.